„7 nawyków skutecznego działania” to książka napisana przez Stephena R. Covey’a, sprzedana w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie. Bez ironii można powiedzieć, że jak ją przeczytasz (i zastosujesz), Twoje życie zwyczajnie zmieni się na lepsze, a Ty osiągniesz sukces, o jakim zawsze marzyłeś. Autor książki uczy nas, że sukces i nasz los w ogóle to nie żaden wyrok i tylko od nas, a przede wszystkim naszych nawyków. „7 nawyków skutecznego działania” audiobook to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za czytaniem, albo mają niewiele czasu, a chcą zapoznać się z treścią tej legendarnej książki. 

Książka Stephena R. Covey’a to nie tylko zbiór sztywnych wytycznych, co należy robić, a czego nie, aby osiągnąć wymarzony, spektakularny sukces. To przede wszystkim analiza prawdziwych przykładów wziętych prosto z życia. Autor pokazuje nam, że jeśli zmienimy swoje podejście do życia, życie zmieni się również do nas i będzie patrzeć na nas łaskawszym okiem. Autor uświadamia nam, że ostateczny efekt naszych działań zależy przede wszystkim od nastawienia i podejścia. Jeśli myślisz, że nie dasz rady, to nie dasz. Jeśli myślisz, że dasz radę, to dasz. Dla wielu z nas mogą wydawać się to niewiele wnoszące truizmy, prawda jest jednak całkiem inna. „7 nawyków skutecznego działania” to książka uniwersalna, która jest w stanie dotrzeć do każdego na swój sposób.

Jeśli marzysz o wspaniałej karierze, ciekawej rodzinie, czy dobrych relacjach z przyjaciółmi warto poświęcić czas na przeczytanie książki. Dla osób, które wolą przyswajać treść za pomocą zmysłu, słuchu polecamy „7 nawyków skutecznego działania” audiobook. Słowa, jakie przeczytamy w owej książce zostaną z nami do końca życia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy dzieciakami z liceum, profesorami czy biznesmenami. Każdy z nas może z książki amerykańskiego autora wziąć coś dla siebie.

Książka to po prostu must-have, jeśli chodzi o pozycje motywacyjno-rozwojowe. Rozwój osobisty początkowo był nieco wyśmiewany w naszym kraju, jednak dziś święci wielkie sukcesy. Ludzie, którzy rozwijają się osiągają największe sukcesy, nie ci, którzy krytykują i stoją w miejscu. Jeśli więc planujesz otworzyć swój biznes, masz depresję, albo nie wiesz co robić dalej ze swoim życiem, książka z pewnością pomoże Ci ruszyć z miejsca i złapać wiatr w żagle.

„7 nawyków skutecznego działania” to idealna pozycja dla każdego człowieka, który chce się rozwijać i być bardziej produktywny. Autor uczy nas, że zmieniając swoje podejście, zmienimy nasze życie i z łatwością osiągniemy nawet największe cele. Na początku trzeba je wyznaczyć, a potem konsekwentnie realizować. Reszty dowiecie się za audiobooka.

Dodaj komentarz