Pralka to w dzisiejszych czasach urządzenie, które bez dwóch zdań musi znaleźć się w każdym domu oraz mieszkaniu. Pozwala ono nie tylko cieszyć się czystym i świeżym ubraniem, ale dzięki zastosowaniu nowoczesnych funkcji ułatwia życie np. alergikom lub osobom obawiającym się o zniszczenie odzieży w trakcie prania. Na rynku dostępnych jest tak wiele pralek, że wybór najlepszej może przysporzyć niemałych problemów. Właśnie dlatego warto zapoznać się z poniższym rankingiem. Pralki ładowane od przodu to te najbardziej klasyczne i uniwersalne. Nie do każdego mieszkania nada się bowiem urządzenie ładowane od góry.

Miejsce trzecie – pralka ładowana od przodu Electrolux PerfectCare 600

Trzecie miejsce w rankingu zdobyła pralka ładowana od frontu Electrolux PerfectCare 600. To idealna opcja dla osób, które nie posiadają w mieszkaniu wystarczającej ilości miejsca na umieszczenie klasycznego, pełnowymiarowego modelu. Pralka ta to model slim o głębokości zaledwie 378 milimetrów. Można ją więc umiejscowić nawet w najmniejszym mieszkaniu. Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenie oferuje 6 kg załadunku, co stanowi świetny wynik. Ponadto nieduże wymiary nie przekładają się negatywnie na funkcjonalność pralki. Electrolux PerfectCare 600 posiada system SensiCare dobierający parametry prania pod kątem tkaniny, a także specjalny program dedykowany alergikom.

Miejsce drugie – pralka ładowana od przodu Electrolux PerfectCare 800 (EW8F248BP)

Na miejscu drugim w rankingu najlepszych pralek ładowanych od frontu uplasował się model Electrolux PerfectCare 800. Jest on nieco większy od wcześniej opisywanego urządzenia – to pralka pełnowymiarowa. Oferuje jednak także większy załadunek i liczbę funkcji, które zdecydowanie usprawnią proces prania. Ładowność w przypadku tego modelu wynosi aż 8 kg, dzięki czemu urządzenie sprawdzi się również w przypadku większych rodzin. Do ciekawych funkcji oferowanych przez model PerfectCare 800 można zaliczyć funkcję parową pod nazwą SteamCare. Jej działanie opiera się na dostarczaniu do bębna pod koniec każdego prania ogrzanego powietrza, dzięki czemu pranie jest wstępnie suszone i pozbawione zagnieceń. Ułatwia to późniejsze prasowanie. Pralka zużywa też mniejszą ilość wody, co stanowi dobrą informację dla osób obawiających się o wydatki.

Miejsce pierwsze – pralka ładowana od przodu Electrolux PerfectCare 900 (EW9F161BP)

Ranking najlepszych pralek ładowanych od frontu wygrał model Electrolux PerfectCare 900. Wyróżnia się on niesamowitą funkcjonalnością. Oferuje aż 10 kg załadunku, lecz to zdecydowanie nie jedyna zaleta tego urządzenia. Wyposażone jest ono w system ColourCare zapobiegający blaknięciu ubrań. Dzieje się tak dzięki oczyszczaniu wody używanej do prania w celu zapewnienia prawidłowego działania detergentów piorących nawet w niskiej temperaturze wody. Z jednej strony pranie będzie na tyle delikatne, że nie zniszczy odzieży, a z drugiej dokładnie ją wyczyści. Zobacz więcej na https://naszedziecko.pl/pralki-ladowane-od-przodu-ranking. Warto zwrócić też uwagę na nowoczesność urządzenia. Można je podłączyć do sieci Wi-Fi i sterować przy użyciu aplikacji na smartfona. Zdalne sterowanie pozwala pozbyć się obaw o odzież. Aplikacja udziela wskazówek na temat dostosowania sposobu prania do określonych rodzajów odzieży tak, by była ona czysta, świeża i zachowała swój wygląd.

Czy warto kupić pralkę ładowaną od przodu?

Choć pralki ładowane od przodu zajmują często więcej powierzchni niż te ładowane od góry, odznaczają się też lepszą funkcjonalnością. Ponadto pranie można bez problemu kontrolować, ponieważ pozostaje ciągle widoczne.

Dodaj komentarz