W dzisiejszych czasach coraz chętniej wybieranym rodzajem kolczyków są tak zwane kolczyki sutasz. Co to za rodzaj biżuterii? Najprościej mówiąc kolczyki sutasz to ozdoby tworzone przy wykorzystaniu techniki haftu sutaszowego. Haft sutaszowy to natomiast rodzaj haftu ręcznego, do wykonania, którego używa się specjalnych sznureczków, kamieni, kryształków i koralików.

Moda na kolczyki wykonane metodą haftu sutaszowego

Jak powszechnie wiadomo kolczyki to bardzo ważny dodatek do wielu stylizacji. Można stwierdzić, że to wręcz klasyk biżuterii, który jest zawsze na czasie. Kobiety chętnie zakładają kolczyki, ponieważ są one idealnym dopełnieniem ubioru i to zarówno tego codziennego, jak i tego eleganckiego przeznaczonego na specjalne wyjścia. Na rynku możemy odnaleźć bardzo wiele różnego rodzaju kolczyków. Obecnie dużą popularnością cieszą się zwłaszcza kolczyki sutasz. Moda na kolczyki sutasz zagościła w Polsce na dobre. Dlaczego produkt ten docenia tak wiele osób? Ponieważ biżuteria handmade cieszy się w naszym kraju niesłabnącym uznaniem wśród klientów. Wykonanie kolczyków metodą haftu sutaszowego wymaga od rękodzielników bardzo dużych pokładów cierpliwości, zdolności manualnych, precyzji, dokładności oraz wysublimowanego zmysłu estetycznego. Jest to bardzo czasochłonne zajęcie, ale należy podkreślić, że efekty takiej pracy są zachwycające. Kolczyki sutasz prezentują się naprawdę niezwykle. Taka biżuteria jest po prostu jedyna w swoim rodzaju, dlatego też doskonale sprawdzi się, jako prezent dla wyjątkowej osoby. Z całą pewnością jest to nietuzinkowa, wyrazista ozdoba, która ucieszy wszystkie te osoby, które kochają oryginalną, piękną biżuterię.

Kolczyki sutasz

Kolczyki sutasz w ofercie firmy Artyferia.pl

Artyferia.pl to firma, która zajmuje się sprzedażą unikatowych, ręcznie robionych produktów. W sklepie tym odnajdziemy prace tworzone przez polskich rękodzielników. Oferowane tu wyroby handmade wykonane zostały z prawdziwą pasją i zaangażowaniem oraz z największą starannością o szczegóły, nawet te najdrobniejsze. Można wręcz powiedzieć, że pracujący tu artyści wkładają w wykonywane przez siebie pracę cząstkę swojego serca. Ponadto warto podkreślić, że produkty oferowane przez sklep to towary najwyższej jakości, do wykonania, których użyto tylko sprawdzonych, najlepszych materiałów. W Artyferia.pl odnajdziemy wiele cudownych wyrobów w tym także tak popularne w ostatnim czasie kolczyki sutasz. Dostępne tu kolczyki wyróżniają się na tle innych tego typu produktów przede wszystkim wysokimi walorami estetycznymi i bardzo dobrą jakością wykonania. Fantazyjne wzory, precyzyjne wykonanie, barwna kolorystyka sprawiają, że kolczyki sutasz z oferty firmy Artyferia.pl prezentują się zjawiskowo i zawsze przykuwają wzrok. Każdy znajdzie tu coś idealnego dla siebie. Jeżeli więc szukamy pięknych i wyjątkowych kolczyków wykonanych metodą haftu sutaszowego to z cała pewnością warto odwiedzić stronę internetową tej właśnie firmy i z pośród dostępnych wzorów wybrać swój wymarzony model.

Dodaj komentarz