Woda toaletowa męska to jeden z najczęściej stosowanych kosmetyków wśród mężczyzn. Jest ona chętnie stosowana w zastępstwie tradycyjnych perfum. Jej ogromną zaletą jest jednostajny zapach, który utrzymuje się przez bardzo długi czas. Na jakie nuty zapachowe warto w jej przypadku postawić? Podpowiadamy.

Dlaczego woda toaletowa męska jest tak chętnie wybierana?

Woda toaletowa męska cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród mężczyzn zwłaszcza w okresie letnim i wiosennym. Wszystko dlatego, że przynosi ze sobą niezwykły powiew odświeżenia i orzeźwienia. Jest więc doskonałą alternatywą do mocnych i wyrazistych zapachów tradycyjnych perfum. Na rynku można znaleźć szeroką ofertę tych produktów, więc odnalezienie ulubionych nut zapachowych nie jest wcale trudne.

Wody toaletowe męskie w najpiękniejszych i niezwykle unikatowych zapachach nie są wcale tanie. Zwłaszcza jeśli chodzi o produkty znanych marek. Nic więc dziwnego, że na rynku możemy znaleźć wiele zamienników, które charakteryzują się podobnymi nutami zapachowymi. Stanowią one doskonałą alternatywę dla kosztownych produktów. Takie perfumy można znaleźć między innymi w firmie MEHLICH & OCHMAN S.C..

Woda toaletowa męska i jej nuty zapachowe

Nuty korzenne są bardzo często występującym aromatem w męskich wodach toaletowych. Króluje tam przede wszystkim gałka muszkatołowa, cynamon, a także goździki. Mimo tego, że te nuty zapachowe kojarzą się głównie z zimowym czasem, to jednak w lekkim wydaniu wody toaletowej stają się dużo bardziej uniwersalne. Wiele osób jednoznacznie kojarzy je z męskością. Świetnie sprawdzają się w połączeniu z zapachem cytrusów.

Warto także postawić na nuty zapachowe utrzymane w aromacie tytoniu, kojarzące się jednoznacznie z eleganckim i ciepłym biurem z dodatkiem cygar. Skórzany i dymny zapach cieszy się sporą popularnością w różnego rodzaju wodach toaletowych męskich. Warto wybrać produkt, który oprócz tych wyrazistych aromatów proponuje także coś dla kontrastu, na przykład lekki zapach wiosennych kwiatów.

Dodaj komentarz