Spędzenie wakacji ze swoimi pociechami może być nie lada zabawą. Wszystko może się udać tylko wtedy, kiedy zorganizujemy naszym dzieciom czas, w którym będą mogły skorzystać z różnych atrakcji, a na koniec dnia zmęczone zasną głębokim snem. Jak zatem miło spędzić wakacje we Wrocławiu? Podpowiadamy.

Podniebne labirynty, czyli parki linowe we Wrocławiu

Nie wszystkie maluchy uwielbiają zwiedzać Stare Miasto, dlatego, jeśli taka opcja wakacji nie wchodzi w grę, a na tradycyjnym placu zabaw nuda dosięga ich po kilku minutach, to jest ku temu specjalne miejsce. Park Rozrywki Ekstremalnej Fort Przygody to doskonałe miejsce dla dzieci, które uwielbiają adrenalinę. Na miejscu czeka na nich między innymi paintball, spływ pontonowy, gry na orientację czy mosty linowe nad wodą. Fort Przygody z pewnością spodoba się nie tylko maluchom, lecz także ich rodzicom, gdyż na nich także czeka tutaj moc atrakcji.

Wodna zabawa – jak wyglądają atrakcje w Aquaparku Wrocław?

Wakacje dla dzieci we Wrocławiu nie mogą obejść się bez wodnego szaleństwa. Z tego powodu proponujemy zabrać swoje pociechy w miejsce, gdzie będą mogły bez wyrzutów sumienia wyszaleć się za wszystkie czasy. Mowa oczywiście o parku wodnym, gdzie znajduje się aż siedem różnych zjeżdżalni o innych stopniach zawiłości, a najdłuższa z nich ma około 187 metrów długości. Oznacza to dłuższą zabawę dla naszych podopiecznych. Najbardziej oblegana jest jednak zjeżdżalnia multimedialna, która podczas przejazdu oferuje niesamowite efekty wizualne.

Jeśli nasze dzieci nie ukończyły jeszcze 4. roku życia, możemy zabrać je do Dziecięcej Zatoki, która jest przystosowana właśnie dla maluchów. Co więcej, można tam zabrać naszych milusińskich po ukończeniu przez nich zaledwie 4. miesiąca życia. Daje nam to wiele możliwości, jeśli nasza rodzina jest nieco większa. Aquapark we Wrocławiu to zatem świetne miejsce na udane wakacje zarówno z jednym dzieckiem, jak i z większą gromadką wesołych maluchów.

Dodaj komentarz