Rajstopy to bardzo praktyczna bielizna, która znajdziemy niemal w każdej szafie. Jednak odpowiednio dobrane modele mogą stanowić bardzo seksowny dodatek, nie tylko podkreślając kształty, ale też stanowiąc preludium do romantycznych zbliżeń. Rajstopy z dziurką to odważny model, który nie tylko podniesie temperaturę w sypialni, ale może też być pikantną propozycją do codziennych stylizacji.

Czym są rajstopy z dziurką?

Rajstopy z dziurką to charakterystyczny model, wyróżniający się otwartą częścią majteczkową. Nazywane są także rajstopami „open crotch” i dostępne są w wielu wzorach i grubościach. Otwór w kroku jest elegancko wykończony solidnym przeszyciem, dzięki czemu rajstopy są trwałe i estetyczne. Na rynku dostępne są różne modele, nawiązujące do erotycznego charakteru wykończenia poprzez  lub przeciwnie, kontrastujące z nim elegancją i skromnością. Dzięki temu rajstopy z dziurką można nosić także na co dzień, a ich nietypowe detale będą ekscytującą tajemnicą kobiety. Podobnie jak inne rodzaje rajstop, wersje „open crotch” spełnią wszystkie podstawowe wymagania noszących: zapewnią ciepło, wyrównają koloryt skóry nóg (lub całkiem ją zakryją grubym splotem), a także pięknie podkreślą kształt łydki.

Rajstopy z dziurką jako imitacja pończoch

Rajstopy z dziurką to nie tylko erotyczny gadżet. Dzięki otwartej części majteczkowej do pewnego stopnia mogą imitować pończochy. Jeśli szczególnie zależy nam na podkreśleniu tego podobieństwa, na rynku dostępne są wersje z nadrukiem imitującym taśmę i pas pończoch. Ciemniejszy, gęstszy splot przędzy w strategicznych miejscach będzie nie tylko wzmocnieniem nogawki, ale też interesującą ozdobą. Same rajstopy będą wygodną alternatywą dla pończoch: pozbawione sprzączek i pasa, są łatwiejsze w noszeniu, a także nie będą odznaczać się pod bardziej obcisłymi sukienkami. Wiele osób docenia też aspekt zdrowotny: rajstopy zrobione z przędzy syntetycznej charakteryzują się słabym przepływem powietrza, co w przypadku rajstop z dziurką nie jest problemem. Zapewniają one właściwą wentylację i pełen komfort noszenia.

Rajstopy erotyczne… i nie tylko

Rajstopy z dziurką często kojarzone są z seksownymi strojami i gorącymi nocami w sypialni. Niewątpliwie to prawda: ekscytująca forma rajstop w połączeniu z ich elegancją sprawia, że rozpalają wyobraźnię i podkręcają atmosferę zbliżeń. Mogą stać się stylowym dodatkiem, dzięki któremu będziemy spełniać nasze erotyczne fantazje w wysmakowany sposób.

Jednocześnie takie rajstopy mogą być też dobry pomysłem na ożywienie codziennych stylizacji. Wprowadzą do nich ekscytujący element nowości i tajemnicy. Dzięki zmysłowej, śmiałej formie mogą obudzić w nas pewność siebie i większą swobodę. Jednocześnie nierzucająca się w oczy forma nogawek pozwoli na łatwą stylizację rajstop nawet z eleganckimi strojami na co dzień. Szeroka oferta rozmiarowa oraz różne grubości splotów sprawią, że każda kobieta znajdzie model dla siebie, by czuć się przebojowo i seksownie nie tylko na randce czy w sypialni, ale też na spacerze czy w biurze.

Dodaj komentarz