Opakowania kartonowe dostępne są pod różnymi postaciami, jednak jedną z najbardziej rozpoznawalnych form są pudełka fasonowe z nadrukiem. Ich atutem jest możliwość naniesienia spersonalizowanych grafik. Duża dostępność różnorodnych modeli sprawia, że możliwe jest znalezienie rozwiązania idealnie dopasowanego do potrzeb danej marki. Jak zatem wybrać dobrego producenta? Podpowiadamy.

Jakie są rodzaje pudełek z nadrukiem?

Na rynku mamy wiele rodzajów takich produktów. Pudełko fasonowe z nadrukiem jednokolorowym to minimalistyczna propozycja dla osób, które chcą połączyć właściwe zabezpieczenie zawartości ze zwiększeniem świadomości marki. W tym przypadku najczęściej na opakowaniu znajduje się logo firmy oraz dane kontaktowe.

Karton z nadrukiem wielokolorowym to rozwiązanie skierowane do marek, które znane są z wielokolorowych projektów.

Kilkuwarstwowa tektura jest wytrzymała i zapewnia odpowiednią ochronę na czas transportu czy magazynowania. Duża dowolność nadruku sprawia, że każda marka może dopasować jego charakter do swoich potrzeb. Z kolei offsetowe pudełko z nadrukiem produkowane jest z kilku warstw tektury, które dodatkowo zostało uatrakcyjnione dzięki wykorzystaniu zadrukowanego offsetowo arkusza. W zależności od potrzeb karton można ozdobić logo, grafiką czy zdjęciem w wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć pod frazą ,,kartony z nadrukiem producent”.

Pudełko fasonowe z nadrukiem – design i wykonanie

Pudełka fasonowe z nadrukiem powinny łączyć w sobie atrakcyjne wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania. Wówczas będzie można mieć pewność, że sprostają one oczekiwaniom klientów. Opakowanie z własnym nadrukiem przykuwa uwagę, a odpowiedni projekt z pewnością zapadnie w pamięci. Karton z kilkuwarstwowej tektury zapewni ochronę na czas wysyłki. Ponadto będzie można go wykorzystać ponownie, co doceni duża grupa klientów. Pudełko z nadrukiem może później posłużyć jako element aranżacji wnętrza. Dlatego ważne jest, aby jego projekt wpisywał się w potrzeby grupy docelowej. Producent opakowań z kartonu w Krakowie będzie pamiętać o każdym szczególe.

Dodaj komentarz