Szukasz rozwiązania, które zmieni twoje przyzwyczajenia, a przy okazji pozwoli ci zadbać o środowisko naturalne? Postaw na dzbanek z filtrem i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać jedną decyzją.
Dzbanek filtrujący jest funkcjonalnym sprzętem kuchennym, który w zależności od wybranego filtra nie tylko oczyszcza wodę kranową, ale również niweluje kamień kotłowy (zmiękcza wodę kranową) tym samym chroniąc twoje sprzęty AGD, wzbogaca wodę kranową np. w jony magnezu, oraz delikatnie podnosi jej pH. Warto również nadmienić, iż każdy dzbanek filtrujący wyposażony jest we wskaźnik manualny lub LED sensor (w zależności od wybranego modelu), który przypomni ci o regularnej wymianie filtra. Jak wygląda ten proces? Poniżej znajdziesz szczegóły!

KROK 1

Umieść wymienny filtr w specjalnym zbiorniku na wodę kranową. Nałóż pokrywę, zaczynając od przedniej części (przy lejku), zakończ ten etap, delikatnym dociśnięciem pokrywy przy rączce.

KROK 2

Pamiętaj, aby przed pierwszym użyciem dzbanka filtrującego przefiltrować nim dwukrotnie wodę kranową, możesz użyć jej do podlania kwiatków. Dzięki temu odpowietrzysz filtr oraz usuniesz mogące wydostawać się z niego mikro drobinki węgla aktywnego.

KROK 3

Na koniec ustaw przypomnienie o wymianie filtra, użyj do tego wskaźnika manualnego lub LED sensor (w zależności od wybranego modelu).

KROK 4

Korzystaj z możliwości dzbanka z filtrem przez kolejny miesiąc (pamiętaj o regularnej wymianie filtra).

Dobry dzbanek filtrujący wodę – który wybrać?

Postaw na uniwersalny dzbanek Astra od polskiej marki Dafi, który łączy w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym designem. Dlaczego warto wybrać akurat ten model? Dzbanek dostępny jest w dwóch wariantach: Classic lub Unimax (typ Classic może przefiltrować do 150 l wody, a Unimax do 200 l). Posiada ergonomiczną rączkę ułatwiającą przenoszenie dzbanka i wyposażony jest we wskaźnik: manualny lud LED sensor (w zależności od modelu), który przypomni ci o regularnej wymianie filtra. Zbiornik na wodę został wykonany z wysokiej jakości przezroczystego tworzywa. Dzbanek dostępny jest też w szerokiej gamie kolorystycznej.

Czy wiesz, że sięgając po dzbanek filtrujący wodę…

1) zadbasz o odpowiednie nawodnienie swojego organizmu

2) zatroszczysz się o środowisko naturalne

3) odciążysz swój domowy budżet

4) zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie

Na koniec mała wskazówka, czyli do czego może ci się przydać filtrowana woda kranowa?

a) do gotowania

b) do przygotowywania kawy i herbaty

c) do przygotowywania zimnych napojów

d) do przygotowywania posiłków dla dzieci

e) do pojenia zwierząt

Dobry dzbanek filtrujący wodę? Wejdź na stronę polskiej marki Dafi https://dafi.pl/, wybierz model i kolor dla siebie, kup i wzbogać swój dom niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz