Wybór baterii umywalkowej zależy często od uwarunkowań technicznych łazienki, zastosowanych w niej przyłączy wody, odpływu, ale również od aranżacji i estetyki tego pomieszczenia. Z tego względu jeszcze przed rozpoczęciem remontu warto zastanowić się nad tym, jak finalnie ma wyglądać i prezentować się łazienka oraz już na samym początku zastanowić się nad jej funkcjonalnością. Jednym z rozwiązań, które cieszy się częstym zastosowaniem, są wysokie baterie do umywalek. Co je wyróżnia?

Zalety montażu wysokich baterii umywalkowych

Jeżeli zdecydowałeś się na zamontowanie w swojej łazience umywalki nablatowej, to bateria umywalkowa wysoka będzie najlepszym funkcjonalnym rozwiązaniem w tym przypadku. Jednym z powodów, dlaczego powinieneś wybrać właśnie taki model, jest komfort korzystania z umywalki, której ścianki są położone dosyć wysoko, a przestrzeń pomiędzy nimi a baterią powinna umożliwiać komfortowe korzystanie ze strefy umywalkowej. Obecnie w sprzedaży dostępnych jest wiele modeli różniących się stylistyką i wykończeniem, ale ich największą zaletą jest przemyślana konstrukcja, która umożliwia prosty i szybki montaż oraz zapewnia trwałość i nierdzewność, dzięki czemu praktyczna bateria będzie służyć wszystkim przez wiele lat bez konieczności jej wymiany na nową.

Nowoczesna strefa umywalkowa — dobierz do niej syfon z korkiem klik klak

Najlepiej w wyborze zestawu umywalkowego kierować się jego kompleksowością i zadbać o kompatybilność wszystkich poszczególnych elementów, by współgrały ze sobą funkcjonalnie i wizualnie. W nowoczesnej łazience bardzo dobrze sprawdza się syfon umywalkowy z korkiem klik klak. Jego atutem jest szczelne zamykanie odpływu oraz konstrukcja wykonywana z mocnych i wytrzymałych materiałów. Jest prosty w obsłudze i montażu, a obecnie produkowane modele są malowane proszkowo, chromowane, odporne na rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Przed wyborem konkretnego modelu upewnij się, że będzie on kompatybilny z umywalką zamontowaną w twojej łazience.

Dodaj komentarz