Auto Pomoc, czy pomoc drogowa to pojęcia znane każdemu kierowcy. Korzystanie z usług profesjonalistów jest jednak przydatne nie tylko w sytuacji, kiedy zepsuje nam się na drodze lub nawet pod samym domem auto i będziemy chcieli przewieźć je na przykład do serwisu samochodowego. Usługi przedsiębiorstw oferujących Auto Pomoc, mogą być pogłębione i obejmować również drobne naprawy na drodze, dowóz paliwa czy wymianę koła. Kiedy przydaje się pomoc profesjonalistów? Podpowiadamy. 

Auto Pomoc a drobne naprawy na drodze

Auto Pomoc w Opolu często świadczona jest przez firmy, które poza standardową procedurą holowania auta do warsztatu samochodowego, oferują również dodatkowe, bardzo przydatne na drodze usługi. Mowa tutaj o drobnych naprawach na drodze takich jak wymiana żarówki, koła, czy odpompowanie lub dowóz paliwa.

Przedsiębiorstwa takie pomagają również kierowcom w otwieraniu samochodu, jeśli zatrzasnęli kluczyk lub zgubili go. Realizują również usługi w przypadku pojazdów, w których doszło do uszkodzenia skrzyni biegów, blokady autoalarmu, awarii zamka, czy też rozładowania akumulatora. Wszystkie mniejsze awarie profesjonaliści są w stanie zlikwidować na drodze, w przypadku większych z kolei oferują transport pojazdu do swojego warsztatu samochodowego, w którym wykonają niezbędne czynności serwisowe auta.

Auto Pomoc a holowanie auta

Najbardziej podstawową usługą, jaką oferuje Auto Pomoc, jest holowanie aut w Opolu, a także innych miastach. Holowanie mogą zamawiać zarówno klienci indywidualni, firmy, jak i ubezpieczalnie. Z tego powodu dobre firmy oferujące Auto Pomoc mają podpisaną umowę z różnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, a więc ich klienci mogą skorzystać z bezgotówkowego rozliczenia usługi Assistance.

Wybierając firmę, która oferuje Auto Pomoc, warto jednak zwrócić uwagę na jej doświadczenie, a także godziny pracy. Najlepsze przedsiębiorstwa działają 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, dzięki czemu możemy skorzystać z ich pomocy również w święta i nawet w najbardziej niespodziewanej sytuacji.

Dodaj komentarz