Suszenie pranie to często zmora gospodyni domowej. Jeśli mamy małe mieszkanie bez balkonu, zastanawiamy się, jak wysuszyć pranie sprawnie i komfortowo. Z pomocą przychodzą nowoczesne urządzenia znanych marek, które doskonale spełnią nasze oczekiwania. Chodzi tutaj o pralko-suszarki, cieszące się coraz większą popularnością na rynku. Sprawdźmy, dlaczego do małego mieszkania warto wybrać to urządzenia. Jakie zalety ma pralko-suszarka? Kiedy warto na nią postawić? Co jest istotne podczas wyboru?

Nowoczesna pralko-suszarka

Komfortowe suszenie prania w mieszkaniu bez balkonu jest możliwe. W tej sytuacji przyda nam się urządzenie 2w1, czyli pralko-suszarka. Jak sama nazwa wskazuje, daje możliwość prania i suszenia ubrań. W praktyce sprzęt świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie mamy miejsca na rozwieszanie ubrań na klasycznej suszarce. Pamiętajmy o tym, że poszczególne modele różnią się między sobą funkcjonalnościami, cenami i sposobem działania. Poza tym, mają różne wymiary, a klienci wybierają wśród modeli do zabudowy i wolnostojących. Każda z tych wersji jest ładowana od frontu, Jakie zalety ma pralko suszarka? Tego dowiemy się już za chwilę.

Zalety pralko-suszarki

Pralko-suszarka pozwala na oszczędność miejsca. To bardzo ważne w małych mieszkaniach, gdzie nie ma możliwości rozwieszania ubrań na zwykłych suszarkach. W tym wypadku każdy centymetr przestrzeni jest bardzo ważny. Co jeszcze jest ważne? Urządzenie jest idealne dla każdego, kto nie chce oglądać prania rozwieszonego w salonie lub nie ma czasu na tradycyjne suszenie. Nie zapominajmy o tym, że jakość urządzeń z każdym kolejnym rokiem się zwiększa. Aktualnie użytkownicy pralko-suszarek wskazują, że pranie ma przyjemny zapach i jest puszyste w dotyku. Istotne jest to, że nie wszystkie ubrania wysuszymy w urządzeniu – jest to zależne od właściwości materiału.

Jakie parametry są najważniejsze?

Podczas zakupu urządzenia dwa w jednym, trzeba mieć na uwadze liczne parametry. Najważniejsze są:

  • Ładowność bębna – załadować można nawet do 10 kg, co zależy od modelu urządzenia.
  • Klasa energetyczna – jest określona literami od A do G, Większość propozycji stawia na klasę A.
  • Efektywność prania – wpływa na skuteczność działania urządzenia.
  • Programy prania – ich liczba jest bardzo różnorodna. Praktyczne rozwiązania to tzw. pranie ręczne, pranie koszul, firan, czy też szybkie pranie.
  • Prędkość wirowania – zazwyczaj mamy do czynienia z prędkością 1600 obrotów na minutę. Co ciekawe, tym parametrem można dowolnie sterować, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i danymi materiałami.
  • Programy suszenia – wyróżniamy dwa podstawowe programy tego typu. Pierwszy z nich sprawia, że ubrania mogą wymagać dodatkowego prasowania. Drugi z kolei powoduje, że nasza odzież jest od razu gotowa do użytkowania. Poza tym, można liczyć na wiele innych opcji – zwalczanie wirusów, parowanie itp.

Jak widać, proces doboru to często niełatwe zadanie. Wysuszone pranie w mieszkaniu bez balkonu z małą łazienką to możliwe! Chcesz wiedzieć jak? Przeczytaj. W dzisiejszych czasach każdy może postawić na nowoczesne technologie, które sprawdzą się także w domach z małymi łazienkami i bez balkonu.

Producenci urządzeń 2w1 dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W efekcie powstają solidne urządzenia, które mają szerokie zastosowanie. Każda pani domu docenia fakt, że suszenie prania w małej łazience jest niezwykle komfortowe. Wszystko to uzyskamy za pomocą niezawodnej pralko-suszarki.

Dodaj komentarz