Dla każdej Panny Młodej dzień ślubu jest najważniejszym dniem w życiu. W tym czasie wszystko musi być idealne – miejsce, jego wystrój, serwowane posiłki, a przede wszystkim własny wygląd oraz dobra zabawa. Jednym z najważniejszych elementów oraz pierwszym do załatwienia z długiej listy ślubnej jest miejsce. Wesele w stylu boho, glamour, a może klasycznym? W tym roku królować będą góralskie akcenty.

Czas odejść od klasycznych sal weselnych lub modnych w ostatnich latach wesel w stodołach w stylu boho czy rustykalnym. W tym roku warto postawić na ciepłe góralskie akcenty połączone z elegancją, dzięki którym wesele będzie oryginalne i niezapomniane. Taki styl to propozycja nie tylko dla stałych mieszkańców Podhala, ale również dla miłośników gór. Charakterystyczna dla tego regionu architektura oraz hafty i barwy, a także lokalne potrawy przyciągają coraz więcej Młodych Par. Idealnym miejscem na organizację takiego wesela będzie restauracja Góralska Tradycja w Zakopanem.

Wesele w góralskim stylu

– Tutejsze tradycje, regionalne potrawy oraz piękne tatrzańskie widoki cieszą się uznaniem Państwa Młodych. W związku z tym, specjalnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety weselne w restauracji Góralska Tradycja. Wiemy, jak ważny jest to dzień dla każdej Pary Młodej, dlatego nasz profesjonalny personel wspiera ich na każdym kroku – od dekoracji sali poprzez oprawę muzyczną, florystę i fotografa, wyborne jedzenie oparte na lokalnych produktach, a kończąc na pysznym torcie przygotowywanym przez naszych cukierników. Dodatkowo nowożeńcy mogą podjechać do restauracji bryczką, a od wejścia zostaną przywitani tradycyjnie chlebem i solą – mówi Michał Nastaj, kierownik restauracji Góralska Tradycja.

Oprócz samego przyjęcia ważne jest również miejsce noclegowe dla gości weselnych. Weselnicy oraz Para Młoda mogą skorzystać z oferty noclegowej hotelu Mercure Kasprowy lub nowo otwieranego Bachleda Residence, które znajdują się w niedalekiej odległości od restauracji. Po weselnej nocy oferowane jest śniadanie dla gości oraz poprawiny na życzenie Państwa Młodych.

Przygotowania do góralskiego wesela

Piękny wygląd w tym wyjątkowym dniu jest priorytetem dla każdej Panny Młodej. Dlatego tuż przed ślubem warto skorzystać z oferty beauty, która oferowana jest np. w Mercure Kasprowy i wraz z druhnami oddać się w ręce specjalistek, które zadbają o olśniewający wygląd oraz dobre samopoczucie. Do dyspozycji hotel oddaje ekskluzywną strefę spa, fryzjera oraz makijażystkę.

Wesele marzeń w niepowtarzalnym zakopiańskim klimacie łączącym elegancję z góralskimi wnętrzami sprawi, że zorganizowane przyjęcie z pewnością będzie wydarzeniem bardzo długo wspominanym przez wszystkich weselników. W tym roku warto postawić na regionalne akcenty i zorganizować wesele w górach.

Dodaj komentarz