Sztukateria Oknińscy to forma dekorowania ścian, tak zewnętrznych, jak i wewnętrznych, która cieszy się sporym powodzeniem. Jaką funkcję pełnią listwy wokółokienne zewnętrzne? Czym się kierować podczas ich wyboru?

Sztukateria Oknińscy – upiększenie ścian w znakomitym stylu

Sztukateria Oknińscy to rodzaj zdobienia ściany, który może być zewnętrzny lub wewnętrzny. Obecnie rozwiązania te są bardzo modne i świetnie pasują między innymi do stylu modern classic. Mogą być bardziej lub mniej ozdobne. Są wykonane z tworzyw sztucznych, które z jednej strony są lekkie, z drugiej zaś wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Część wzorów można wykonać na indywidualne zamówienie. W przypadku każdej sztukaterii wewnętrznej można ukryć listwy LED, aby nadać przestrzeni jeszcze większej dekoracyjności i wyrazistości.

Listwy wokółokienne zewnętrzne – dlaczego warto je stosować?

Listwy wokółokienne zewnętrzne mogą być zamontowane bezpośrednio na elewacji budynku. Obejmują nie tylko dekorację okien, ale także parapetów, drzwi balkonowych czy wejściowych. Przykuwają uwagę właścicieli i przechodniów, zdobiąc i dekorując obiekt. Dają szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki czemu mogą stanowić dopełnienie różnego rodzaju stylów i projektów architektonicznych. Precyzja wykonania, surowce najwyższej jakości i profesjonalny montaż – to wszystko wyróżnia sztukaterię Oknińscy.

Posiadacze niestandardowych projektów domów na pewno ucieszą się z możliwości wykonania listew na indywidualne zamówienie. Znakomite walory estetyczne, zwiększenie prestiżu i wartości budynku – to bardzo ważne aspekty, jeśli chodzi o architekturę prywatną, ale też publiczną. W zależności od rodzaju i charakteru listwy można stworzyć różnego typu wykończenia i projekty. Montaż zewnętrznej sztukaterii do okien charakteryzuje się dużą prostotą, dlatego jest tak chętnie wybierany przez inwestorów. Nieprzeciętna liczba opcji kreatywność jest jej niezaprzeczalnym atutem.

Dodaj komentarz