Czy istnieje możliwość, by jednocześnie dbać o swoje zdrowie i dobry, satysfakcjonujący seks? Czy w dzisiejszych czasach warto nadal wstydzić się rozmawiać o swoich intymnych problemach? Dlaczego tak wiele kobiet, również tych pewnych siebie i odnoszących sukcesy, unika rozmów o swoich potrzebach? Najwyższy czas, by zdrowy rozsądek i chęć dbania o swoje ciało zwyciężyły z głęboko zakorzenionym wstydem związanym z naszym życiem seksualnym. Nasze ciało, jego potrzeby i ich realizacja są równie ważne, co realizacja potrzeb duchowych. Jeśli chcesz postawić zdrowie na pierwszym miejscu, koniecznie zadbaj o swoją strefę intymną. Po pierwsze, unikniesz wielu intymnych problemów zdrowotnych lub szybciej je zwalczysz. Po drugie, satysfakcjonujące życie seksualne pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie i umożliwi zbudowanie bliskiej i trwałej relacji, opartej na realizacji potrzeb obu stron.


Musisz poznać kulki gejszy!

Kulki dopochwowe są przeznaczone dla kobiet świadomych swojego ciała i jego potrzeb. Stworzone kilkadziesiąt lat temu miały za zadanie wspomóc rehabilitację mięśni dna miednicy (mięśni Kegla) u kobiet mających problemy z niewydolnością pęcherza moczowego. Ćwiczenia tych mięśni polegają na rytmicznym zaciskaniu i rozluźnianiu, i są dużo łatwiejsze, gdy podczas nich stosuje się kulki gejszy. Kulki gejszy pomagają utrzymać mięśnie dna miednicy w doskonałej formie, a pełnią one niebagatelną rolę w naszej strefie intymnej. Poza kontrolowaniem pęcherza utrzymują macicę w we właściwym położeniu, a ich dobra kondycja gwarantuje satysfakcję z seksu. Każda kobieta dbająca o siebie powinna poznać ich pozytywne właściwości.

Kulki gejszy
Ułatw sobie trening dzięki kulkom progresywnym

Kulki gejszy oferowane przez PlumBum to dwie kulki o różnych wagach i rozmiarach, dzięki czemu możesz różnicować trening. Jeśli dopiero zaczynasz, wybierz opcję dla początkujących, żeby po stosownym czasie przejść na poziom zaawansowany. Progresywność kulek PlumBum daje możliwość bieżącego korygowania wagi używanych kulek w zależności od indywidualnej kondycji mięśni. Ćwiczenia interwałowe, czyli ze zmienianą wagą pomagają ci uniknąć sytuacji, w której mięsnie przyzwyczają się do jednego obciążenia. Kulki gejszy to świetny pomysł dla prezent dla bliskiej ci kobiety, bez względu na jej wiek, gdyż ich działanie ma pozytywny skutek dla każdej kobiety.

Korzyści płynące z intymnego treningu

Trening mięśni dna miednicy to przede wszystkim przeciwdziałanie wiotczeniu mięśni. Pomaga to profilaktycznie zapobiegać wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, poprawić doznania seksualne. Ale to nie wszystkie zalety. Kulki gejszy to rewelacyjny sposób na przygotowanie się do porodu i powrotu do formy po nim. Dzięki ćwiczeniom tkanki mięśni przygotowują się do naturalnego porodu, są bardziej elastyczne, a po porodzie szybciej wracają do swojej pierwotnej kondycji. Dzięki temu szybciej poczujesz się pewnie i kobieco, i po prostu zdrowo. Starsze panie dzięki ćwiczeniom, jakie umożliwiają kulki gejszy zmniejszą ryzyko wypadnięcia organów kobiecych w okresie pomenopauzalnym. Aplikacja kulek oraz ich czyszczenie jest bardzo łatwe i komfortowe. Zacznij swój intymny trening z PlumBum już dziś, a szybko poczujesz różnicę!

Dodaj komentarz