Henna pudrowa w ostatnich latach stała się bardzo popularnym zabiegiem, z którego decyduje się korzystać coraz więcej osób. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jest zdecydowanie trwalsza od zwykłych rozwiązań, a dodatkowo tworzy zadowalający efekt, którym możemy cieszyć się długi czas. Dlaczego jeszcze warto na nią stawiać? Podpowiadamy.

Czym jest henna pudrowa?

Brwi stanowią oprawę oka i nie raz zdarza się, że są idealnym podkreśleniem całego makijażu twarzy. Codzienne malowanie ich może wiązać się z długimi minutami poświęconymi na ich stylizację oraz układanie. Nie każda z nas ma jednak na to czas i w tym przypadku z pomocą przychodzi henna pudrowa w Tychach, stanowiąca ogromne ułatwienie.

Henna pudrowa to produkt, który pozyskiwany jest z roślinnych składników, które nie tylko idealnie komponują się we włoski na brwiach, ale również skutecznie je wzmacniają i odżywiają. Dzięki hennie pudrowej, nasze brwi zyskują piękny oraz trwały kolor, bez konieczności poprawiania ich w ciągu dnia. Stanowi to niezwykłe ułatwienie, zwłaszcza dla osób, które na co dzień są zabiegane i nie mają czasu co chwile spoglądać w lustro.

Henna pudrowa – zalety

Ogromnym atutem henny pudrowej jest jej trwałość. Na brwiach jest w stanie utrzymać się nawet 6 tygodni, dzięki czemu problem z niewymodelowanymi brwiami znika na długi czas. Henna pudrowa jest uważana za lepszą od zwykłej również dzięki temu, że do jej produkcji używane są naturalne składniki, co ma ogromny wpływ na jakość środowiska, w jakim żyjemy i dbanie o ekologię.

Warto również pamiętać o tym, że zwykła henna barwi jedynie włoski, natomiast henna pudrowa koloryzuje również skórę, dzięki czemu uzupełnia ubytki.

Gabinet kosmetologiczny Natalia Kołaciak zajmuje się robieniem takiego zabiegu i zdecydowanie warto skorzystać z tej usługi, jeśli zależy nam na zadbanych oraz pięknie prezentujących się brwiach.

Dodaj komentarz